Новини

Зміни до даних про юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців можна буде зареєструвати швидше

Кабінет Міністрів України визначив розмір плати за проведення державної реєстрації юридичних осіб, громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи, та фізичних осіб — підприємців у скорочені строки. Тепер можна буде зареєструвати відповідні зміни за 6 та 2 години. Це передбачено постановою Кабінету Міністрів України від 25 грудня 2015 р. №1133, яка набрала чинності вже з 1 січня 2016 р.

Так, за проведення державної реєстрації змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (крім внесення змін до інформації про здійснення зв’язку з юридичною особою); змін до відомостей про прізвище, ім’я, по батькові або місцезнаходження фізичної особи-підприємця протягом:

1) 6 годин після надходження документів, поданих для державної реєстрації, крім вихідних та святкових днів, — у подвійному розмірі адміністративного збору за відповідну реєстрацію;

2) 2 годин після надходження документів, поданих для державної реєстрації, крім вихідних та святкових днів, — у п’ятикратному розмірі адміністративного збору за відповідну реєстрацію.

Плата за проведення державної реєстрації у скорочені строки справляється у відповідному розрахунку від мінімальної заробітної плати у місячному розмірі, встановленому законом на 1 січня календарного року, в якому проводиться державна реєстрація, та округлюється до найближчих 10 гривень (мінімальна заробітна плата станом на 01.01.2016 – становить 1378 грн.)

Така державна реєстрація у скорочені строки проводитися виключно за бажанням заявника. 

Плата за проведення державної реєстрації у скорочені строки повертається заявникові виключно у разі ненадання послуг у строки, зазначені вище, з вини суб’єкта державної реєстрації, нотаріуса.

Державний реєстратор сектору

державної реєстрації ЮО та ФОП,

легалізації ГО Воловецького

районного управління юстиції                                                          В. Беца