Оголошення

«Зростай серед кращих» – продовжується відбір учасників для участі у програмі «Адвокат майбутнього»

Перша всеукраїнська програма професійного розвитку для адвокатів, покликана підтримати співтовариство однодумців — професіоналів, які прагнуть підвищити якість правничої допомоги, ефективно впроваджувати реформи у сфері правосуддя, розвивати професійну спільноту.

Програма ,,Адвокат майбутнього’’ реалізується Асоціацією правників України (АПУ) та Всеукраїнським об’єднанням адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу (BALAP) за підтримки проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні», який впроваджується Канадським бюро міжнародної освіти у партнерстві з Координаційним центром з надання правової допомоги та фінансується урядом Канади.
Серед ключових модулів програми ,,Адвокат майбутнього’’ – робота з клієнтом, взаємодія з колегами — процесуальними опонентами в суді, комунікація та професійна відповідальність у юридичному співтоваристві, а також зв’язки з громадськістю та медіа. Навчання буде безкоштовним для всіх адвокатів, які пройдуть конкурсний відбір.
Учасниками програми зможуть стати адвокати з усієї України, які мають стаж адвокатської діяльності більше двох років, здійснюють активну громадську діяльність, були залучені до процесів покращення надання правничої допомоги, мають власне бачення та ідеї щодо реформ у сфері правосуддя й готові працювати над вдосконаленням правової системи країни.

5 причин, чому ти маєш стати учасником програми:
1. Унікальна програма професійного розвитку для адвокатів з усієї країни
2. Кращі тренери, бізнес-консультанти
3. Досвідчені експерти, заслужені юристи
4. Стати частиною спільноти провідних лідерів-професіоналів, агентів змін
5. Отримати підтримку зі сторони колег-однодумців для просування реформ у сфері правосуддя

Поспішайте, подати заявку  до 9 грудня http://bit.ly/2g0ev4g