Новини

Звернення голови РДА з нагоди Дня матері

Дорогі земляки!

Сьогодні ми живемо в час не спокою та буремних подій, але є речі, про які ми не маємо права забувати навіть під час найбільших розчарувань та тривог. Серед таких речей є добре, тепле і заспокійливе слово своїй матері.

Не важливо скільки нам років – 10, 25 чи 50, не важливо де ми – поруч біля матері, чи за сотні, а то й тисячі, кілометрів від рідного порогу, байдуже, чи ми досягли надзвичайних висот, чи залишилися простими трудівниками – материнська любов не знає відстаней та не вміє розчаровуватися.

Сивіють наші матері, але не в’яне їхня любов, старіють материнські руки, але не перестають бути найніжнішими та найтеплішими для нас. Пам’ятаймо, мати не лише подарувала життя, вона дала нам путівник у майбутнє.

Тож нехай ніколи не вщухає наша любов, повага і доброта до наших матерів. Не забуваймо говорити їм теплі слова коли поруч, не забуваймо телефонувати коли далеко.

Міцного здоров’я, терпеливості та довгих років життя нашим матерям!

Дорогі матері!

Від щирого серця вітаю Вас з одним з найтепліших і найдушевніших свят – Днем Матері!

Низько схиляю перед вами голову за вашу  надзвичайно важку і відповідальну працю – за виховання майбутнього покоління.

Бажаю вам життєвої енергії, сили і терпіння у виконанні материнського обов’язку. Хай здоровими і люблячими будуть ваші діти та приносять вам лише радість, нехай Господь береже вас та дарує мир і злагоду у ваших родинах та усій Україні.

Зі святом Вас!

 З повагою, голова районної державної адміністрації

В. Рогова