Воловецька районна державна адміністрація

Останні новини:

Графік прийому громадян

До уваги громадян!

Відповідно до рішення Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року, рішення обласної протиепідемічної комісії Закарпатської облдержадміністрації,  з метою посилення протиепідемічних та профілактичних заходів щодо недопущення поширення випадків COVID-19 відмінено особисті прийоми громадян керівництвом облдержадміністрації, райдержадміністрації до 3 квітня 2020 року.

Відповідно до Закону України “Про звернення громадян″ до облдержадміністрації, райдержадміністрації можна звернутися :

– із письмовим зверненням (надсилати поштою) за адресою: 88008, м.Ужгород, пл. Народна, 4, облдержадміністрація;

– із письмовим зверненням (надсилати поштою) за адресою: 89100, смт Воловець, вул. Пушкіна, 8, райдержадміністрація;

– на електронну скриньку : wz_oda@carpathia.gov.ua. (ОДА)

– на електронну скриньку : zahvid@vrda.gov.ua (РДА)

Відділом роботи із зверненнями громадян апарату облдержадміністрації приймаються усні звернення, викладені громадянами за допомогою засобів телефонного зв′язку, за номером тел.:(0312)69-61-15.

Відділом документообігу, контролю та роботи із зверненнями громадян апарату райдержадміністрації приймаються усні звернення, викладені громадянами за допомогою засобів телефонного зв′язку, за номером тел.:(03136)24 782.

ГРАФІК 

проведення особистого прийому громадян посадовими особами районної державної адміністрації

РОГОВА Валентина Євгенівна – голова  державної адміністрації Перший,  третій четвер – в райдержадміністрації, другий, четвертий четвер – за місцем проживання громадян {згідно плану)
Перший заступник голови державної адміністрації другий, четвертий четвер -в райдержадміністрації,перший, третій четвер – за місцем проживання громадян(згідно плану)
ПОНЗЕЛЬ Іван Михайлович – заступник голови державної адміністрації перший, третій понеділок-в райдержадміністрації,  другий, четвертий понеділок  за місцем проживання громадян(з гідно плану)
СЛИЧКО  Іван Васильович – керівник апарату державної адміністрації перший ,третій четвер – в райдержадміністрації, другий, четвертий четвер – за місцем проживання громадян(згідно плану)

Примітка:  

-прийом громадян в районній державній адміністрації проводиться за адресою: смт.Воловець, вул. Пушкіна 8, з 09 до 12 години;

– виїзні прийоми громадян проводяться з 09 до 12 години;

– у випадках відсутності приймаючого, організовується заміна згідно з розпорядженням про взаємозамінюваність керівників(за окремим графіком).


Графік особистого прийому громадян керівництвом обласної державної адміністрації

Розпорядження голови обласної державної адміністрації 30 вересня 2019 року № 530 “Про графіки особистого прийому громадян в обласній державній адміністрації та роботи прямої телефонної лінії „Запитай у влади”

Примітка:

1. Прийом громадян проводиться за адресою: пл. Народна, 4, м. Ужгород, облдержадміністрація, кабінет 145 (тел.: 69-60-15, 69-61-15). Запис на прийом здійснюється у зазначені дні із 8.30 до 10.00 години.

2. Виїзні прийоми громадян, за місцем їх проживання, проводяться з 9.00 до 12.00 год. за окремим графіком.
3. У випадках відсутності приймаючого організовується заміна відповідно до взаємозамінюваності керівників.

Перейти до вмісту