Воловецька районна державна адміністрація

Останні новини:

Графік роботи прямої телефонної лінії «Запитай у влади»

Увага! Діє цілодобова гаряча лінія оперативного штабу протиепідемічної комісії при райдержадмністрації

050 023 35 61

goryachaya-liniyaУ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ДІЄ “ГАРЯЧА” ТЕЛЕФОННА ЛІНІЯ (ТЕЛЕФОН ДОВІРИ)

З метою оперативного реагування на найважливіші соціально-економічні проблеми в районі,налагодження зв’язку між райдержадміністрацією і населенням району, відповідно до Закону України «Про місцеві та державні адміністрації» та Указу Президента України від 07 лютого 2008 року № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» в районній  державній адміністрації запроваджена постійно діюча «гаряча» телефонна лінія (телефон довіри).

Жителі району зможуть зателефонувати за номером   

2 – 47 – 82   

поставити запитання особистого характеру та отримати необхідну інформацію. Всі дзвінки будуть зареєстровані працівником  апарату РДА та подані на розгляд керівництву райдержадміністрації для вжиття заходів та вирішення. Графік роботи: щоп’ятниці з 14.00 до 17.00 год. за к.ч. 


 goryachaya-liniyaЗакарпатський обласний контактний центр є суб’єктом Національної системи опрацювання звернень до органів виконавчої влади, основним завданням якого є забезпечення оперативного розгляду органами виконавчої влади звернень, що подаються громадянами, підприємствами, установами та організаціями, фізичними особами-підприємцями, органами місцевого самоврядування за єдиним телефонним номером “гарячої лінії”.

Номер телефону “гарячої лінії” Закарпатського обласного контактного центру

0 – 800 – 501 – 484

Дзвінки зі стаціонарних номерів телефонів у межах України безкоштовні, дзвінки з мобільних телефонів оплачуються абонентами відповідно до тарифів оператора мобільного зв’язку.

Графік роботи “гарячої лінії”: з понеділка по п’ятницю з 9:30 до 17:30 години, субота, неділя та святкові дні – вихідні. 


goryachaya-liniya

 Урядова телефонна “гаряча лінія”

Урядова телефонна “гаряча лінія” (Національна система опрацювання звернень до органів виконавчої влади) – телефонний центр спілкування Уряду з громадянами, що дозволяє їм оперативно отримувати інформацію від органів виконавчої влади. Усі дзвінки приймають фахівці Урядовогоконтактного центру та надсилають їх відповідним органам виконавчої влади відповідно до компетенції, які розглядають звернення та надають відповіді заявникам.

Номер телефону урядової “гарячої лінії”:

1545

(дзвінки зі стаціонарних телефонів у межах України безкоштовні)

Для громадян України, які перебувають за кордоном, номер телефону урядової «гарячої лінії»:

+3 8 044 284 19 15

(оплата за тарифами оператора зв’язку країни перебування)

Урядова телефонна “гаряча лінія” працює, крім святкових днів та неділі, за наступним графіком: понеділок-п`ятниця з 8 до 21 години, субота – з 8 до 19 години.

Надіслати звернення до органів виконавчої влади можна через веб-сайт Урядового контактного центру www.ukc.gov.ua

Звертаємо увагу, що на базі Урядового контактного центру запроваджено:

– спеціалізовану “гарячу лінію” для звернень громадян з  питань корупційних діянь у центральних і місцевих органах виконавчої влади, державних і комунальних установах;

– спеціалізовану “гарячу лінію” – “Діалог з малим бізнесом” з метою оперативного розгляду скарг на протиправні дії посадових осіб органів виконавчої влади;

– спеціалізовану “гарячу лінію” з питань забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків.

Будь ласка, звертайтесь на спеціалізовані “гарячі лінії” за номером телефону 0-800-507-309 та через веб-сайт Урядового контактного центру www.ukc.gov.ua

 З метою удосконалення роботи зі зверненнями громадян, підприємств, установ, організацій, фізичних осіб-підприємців, органів місцевого самоврядування Кабінет Міністрів України схвалив Концепцію створення Національної системи опрацювання звернень до органів виконавчої влади (розпорядження від 9 червня 2011 р. №589) і затвердив Положення про Національну систему опрацювання звернень до органів виконавчої влади та Типове положення про контактний центр Автономної Республіки Крим, області, мм. Києва і Севастополя (постанова від 18 січня 2012 р. №21).

_____________________________________________________________________________________________

 

 

 

Перейти до вмісту