Новини

Звітно-виборна конференція районної ради ветеранів

29 жовтня 2015 року відбулась звітно-виборна конференція районної ради ветеранів під головуванням голови ради  Юрченко О. Ю.

У роботі конференції взяли участь керівник апарату районної державної адміністрації Повідайчик В. І., представник обласної ради ветеранів та голови первинних ветеранських організацій району.

Було заслухано звіт про роботу, пророблену радою ветеранів,а також пропозиції та зауваження учасників конференції.

Звітуючи перед присутніми, голова районної ради ветеранів Олена Юріївна розповіла про діяльність організації за період з жовтня 2011 по жовтень 2015 років.

Також в ході конференції розглядалось багато питань з різних сфер діяльності. Це й питання медичного обслуговування ветеранів, їх соціального захисту, оздоровлення, надання пільг.

Керівник апарату райдержадміністрації Повідайчик В. І. подякував ветеранам за плідну роботу, співпрацю з райдержадміністрацією і наголосив, що районна влада завжди підтримувала і буде підтримувати ветеранів, допомагати у вирішенні їх проблем.

Наприкінці конференції відбулося переобрання голови районної ради ветеранів. За підсумками голосування головою ради ветеранів знову обрана Юрченко Олена Юріївна.

Flickr Album Gallery Powered By: Weblizar